Témata disertačních prací

Studijní program Automatické řízení a informatika

č. Téma Školitel (Konzultant) Ústav (ID)
348-ARI-CZ Integrita napájení rychlých elektronických systémů prof. Mgr. Milan Adámek, Ph.D.
(Ing. Martin Pospíšilík, Ph.D.)
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
349-ARI-CZ Měření elektromagnetických emisí silových kabelů se ztrátovými plášti prof. Mgr. Milan Adámek, Ph.D.
(Ing. Martin Pospíšilík, Ph.D.)
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
115-ARI-CZ-01 Bezpečné řízení nestabilních procesů doc. Ing. František Gazdoš, Ph.D. Ústav řízení procesů (AURP)
117-ARI-CZ-01 Přímé metody návrhu a ladění regulátorů doc. Ing. František Gazdoš, Ph.D. Ústav řízení procesů (AURP)
040-ARI-CZ-01 Identifikace spojitých systémů doc. Ing. Marek Kubalčík, Ph.D. Ústav řízení procesů (AURP)
218-ARI-CZ Prediktivní řízení s využitím prvků umělé inteligence – aplikovatelnost pro řízení reálných systémů doc. Ing. Marek Kubalčík, Ph.D. Ústav řízení procesů (AURP)
242-ARI-CZ-01 Analýza a syntéza řídicích systémů s využitím zlomkového kalkulu doc. Ing. Radek Matušů, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
310-ARI-CZ Návrh PID regulátorů neceločíselného řádu
doc. Ing. Radek Matušů, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
335-ARI-CZ Pokročilé metody robustního řízení
doc. Ing. Radek Matušů, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
292-ARI-CZ-01 Využití aktuátorů/umělých svalů v robotických systémech doc. Ing. Aleš Mizera, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
314-ARI-CZ-01 Kolaborativní robotické kyberfyzikální systémy v průmyslových aplikacích doc. Ing. Aleš Mizera, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
354-ARI-CZ Inteligentní řízení průmyslových robotů v prostředí virtuální reality doc. Ing. Aleš Mizera, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
355-ARI-CZ Integrace robotických a biomechanických systémů pro vývoj exoskeletů k rehabilitačním účelům doc. Ing. Aleš Mizera, Ph.D. CEBIA-Tech (CEBIA-Tech)
109-ARI-CZ-02 Optimální metody ladění PID regulátorů pro nekonečně-dimenzionální systémy doc. Ing. Libor Pekař, Ph.D. Ústav automatizace a řídicí techniky (AUART)
144-ARI-CZ-02 Využití metod umělé inteligence pro identifikaci systémů se zpožděním doc. Ing. Libor Pekař, Ph.D. Ústav automatizace a řídicí techniky (AUART)
315-ARI-CZ-01 Rozvoj metod reléové identifikace modelů komplexních systémů s využitím pokročilých technik parametrické optimalizace doc. Ing. Libor Pekař, Ph.D. Ústav automatizace a řídicí techniky (AUART)
334-ARI-CZ Využití metod umělé inteligence pro identifikaci stochastických systémů s omezenou neurčitostí doc. Ing. Libor Pekař, Ph.D.
(Ing. Kuklišová Pavelková Lenka, Ph.D.)

Ústav automatizace a řídicí techniky (AUART)
011-ARI-CZ-01 Automatické ladění regulátorů – principy a metody autotuningu prof. Ing. Roman Prokop, CSc. Ústav matematiky (AUM)
107-ARI-CZ Operační analýza a optimalizace technologických procesů prof. Ing. Roman Prokop, CSc. Ústav matematiky (AUM)