Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Naše programy a obory

Bakalářské studium

Bakalářské studium na FAI aktuálně nabízí čtyři kvalitní bakalářské programy s velmi dobrým uplatněním absolventů na trhu práce. Délka studia je 3 roky a absolvent získá titul Bc.

Který si vyberete vy?

Data a jejich zpracování se v dnešní době stávají klíčem k nalezení perspektivního zaměstnání a právě absolventi našich oborů patří mezi nejlepší v České republice. IT obory jsou budoucnost a na fakultě se můžete učit od nejlepších z oboru. Kromě toho do výuky přichází i odborníci z komerčních firem i z veřejné správy.

Absolventi bakalářského studia se uplatní prakticky ve všech oblastech praxe využívajících informační a komunikační technologie bez rozdílu jejich zaměření.

Kliknutím na konkrétní obor budete přesměrováni do jeho popisku ve Vyhledávači oborů. Tam se dozvíte, co od oboru můžete čekat, ale i to, co vás čeká, až ho budete mít zdárně za sebou.

Přehled studijních programů, do kterých se přijímá od akademického roku 2024/25 v českém jazyce:

Přehled studijních programů v anglickém jazyce:

  • Applied Informatics in Industrial Automation se zaměřením Intelligent Systems with Robots – v prezenční formě
  • Software Engineering – v prezenční formě

V rámci dobíhající akreditace je na fakultě realizován také studijní program Inženýrská informatika se studijním oborem Informační a řídicí technologie. Tento obor běží pouze na dostudování, noví studenti do něj nebudou přijímáni.

 

 

Fakulty a součásti

Zavřít