UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Naše obory

Magisterské studium

Fakulta nabízí šest magisterských oborů. Magisterské studium navazuje na studium bakalářské a poskytuje 2. stupeň vysokoškolského vzdělání. Délka studia je 2 roky a absolvent na naší fakultě získá titul Ing.

Který si vyberete vy?

Během studia musíte absolvovat povinné i volitelné předměty, součástí studia je povinná praxe. Stanete se odborníkem v trvale perspektivním technickém oboru. Naučíte se počítačem měřit, vyhodnocovat a řídit svět okolo Vás. V našich špičkově vybavených laboratořích se nejen vyučuje, ale studenti zde také řeší technické problémy pro vědu i praxi. Naučíte se prezentovat své výsledky v rámci praktické projektově orientované výuky. V rámci projektů budete vedeni k týmové práci, kterou zaměstnavatelé často vyžadují. Naši absolventi mají všechny potřebné znalosti a dovednosti pro uplatnění v praxi, případně pro další vzdělání.

Kliknutím na konkrétní obor budete přesměrováni do jeho popisku ve Vyhledávači oborů. Tam se dozvíte, co od oboru můžete čekat, ale i to, co vás čeká, až ho budete mít zdárně za sebou.

Studijní program: Inženýrská informatika

Studijní program: Engineering Informatics

* Obor lze studovat pouze v prezenční formě.
** Obor lze studovat v anglickém jazyce.

Zavřít

Fakulty a součásti