Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

O fakultě

Zajímá vás vše, co se týká počítačů? Baví vás moderní technologie? Máte zálibu v sestavování robotů nebo byste chtěli vyčistit virtuální svět od všech virů a záškodníků? V tom případě je Fakulta aplikované informatiky UTB právě pro vás!

Nabízíme vám možnost studovat v pěti bakalářských oborech. Můžete si vybrat z oborů zabývajících se vytvářením nového software, navrhováním robotů a inteligentních systémů, zabezpečením počítačů i dat, programováním webů nebo kancelářskou administrativou. V případě, že budete chtít ve studiu pokračovat i na magisterském stupni, můžete si vybrat dokonce z šesti magisterských oborů. Co vás tam čeká? Nové zkušenosti s moderním zabezpečením budov, automatickým řízením technologických procesů nebo vedení informatiky pro středoškoláky. Pokud by vám to stále nestačilo, dejte se na cestu doktorského studia a změňte svět svým výzkumem.

Při studiu vám pomůže nejmodernější hardwarové i softwarové vybavení a společná práce v rámci nejrůznějších projektů z praxe. Učit se budete od těch nejlepších. Chcete se zlepšit nejen ve studovaném oboru, ale i v jazyce? Nabízíme vám výjezdy na studijní nebo pracovní stáže takřka do celého světa.

A co po škole? Práci máte jistou. Ať už u malé firmy, národní nebo té nadnárodní. Na informatiku narazíte na každém kroku. V dnešním rychle se rozvíjejícím světě se rozhodně neztratíte. Uplatnění můžete najít i ve Vědeckotechnickém parku nacházejícím se hned vedle fakulty. Najdete tam nejen moderní zařízení pro výzkum, ale i příjemné prostředí pro práci.

Fakulty a součásti

Zavřít