Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Absolvent

Registrace do Klubu absolventů

Jak se registrovat?

Registrační formulář

Po vyplnění rodného čísla a iniciál bez diakritiky (platných v době studia) budou tyto údaje STAGem ověřeny a budete přesměrováni na registrační formulář.

Absolventi od června 2005, budou ověřeni v našem informačním systému a většina údajů se vyplní automaticky. Pro absolvující před červnem roku 2005 je nutné formulář vyplnit ručně a registrace bude následně ověřena pověřenou osobou (správce absolventů).

Přihlašovacími údaji jsou email a heslo zadávané do registračního formuláře. Heslo musí obsahovat 6 a více znaků. Registraci dokončíte jak jinak než zaškrtnutím políčka Souhlas se zpracováním osobních údajů na konci formuláře, bez toho to nepůjde. Pak vám připutuje potvrzovací email pro přihlášení do sítě klubu absolventů a je ruka v rukávě.

V případě, že rodné číslo a iniciály zadané v prvním kroku registrace nebyly ověřeny automaticky, bude se uživatel moci přihlásit až po ověření správcem absolventů.

Už jste registrovaní?

Bezva! Registrovaní absolventi se do databáze dostanou tudy.

Jsem v Klubu absolventů UTB

V sekci Moje údaje se zobrazí váš profil, kde nastavujete viditelnost údajů.

Po přihlášení získáte přístup do Databáze absolventů. Tato sekce je neveřejná, přístupná jen a pouze registrovaným absolventům. Zde je možné vyhledávat v databázi absolventů, kteří se přihlásili do našeho klubu a objevovat staré lásky, znovu obnovovat zaprášená přátelství.

 

Fakulty a součásti

Zavřít