Nabídka práce, stáží a praxe

Nabídka stáží, otevřených dveří a akcí firem v oblasti profesního zájmu studentů FAI

Nabídka odborné stáže ve firmě Kyndryl v termínech 20.5. – 31.5.2024

Představení:

Náš Career Experience Program je zaměřený na pochopení našich toolů, našeho způsobu práce, Agile metodologii, soft skillová témata, obchodní angličtinu a dále potom na prohloubení technických znalostí ve vybraném odvětví. Studenti jsou rozděleni do streamů podle oblasti jejich zájmu (Project management a IT – Mainframe) a pracují v týmech pod vedením zkušených mentorů. Jsou jim zadávány týmové úkoly a dostávají materiály k samostudiu. Studenti tráví část týdne online a část stáže onsite v Brně. Celý program probíhá v anglickém jazyce.

Na tomto odkazu se mohou studenti přihlásit:

Vyplnění přihlašovacího formuláře neznamená automaticky přijetí ke stáži. Z přihlášených studentů budeme vybírat vhodné kandidáty na základě motivačního dopisu, který je součástí přihlašovacího formuláře. Vybraní studenti budou pozvání k online pohovoru s manažerem. Takto dáváme studentům možnost si vyzkoušet, jak probíhá standardní výběrové řízení do zaměstnání.

Hledáme kandidáty na jednoměsíční stáž v naší společnosti – Adecco Česká republika. Vybraný kandidát bude po dobu jednoho měsíce velmi úzce spolupracovat s naší lokální Country manažerkou a získá mnoho zkušeností z řízení personální agentury, manažerských dovedností a pozná chod mezinárodní společnosti. Zároveň bude mít šanci se dostat do finále této prestižní aktivity a stát se CEO na jeden měsíc celé společnosti Adecco. Více informací i s odkazem na registraci je v příloze.

Jedná se o velmi zajímavou příležitost, kterou každoročně nabízíme studentům vysokých škol v každé zemi, kde společnost Adecco působí.

Kateřina Bártová

Project Support