UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Nabídka práce, stáží a praxe

Nabídka stáží, otevřených dveří a akcí firem v oblasti profesního zájmu studentů FAI

Magistrát města Přerova nabízí studentům, popř. absolventům nabídku práce.
Hledáme brigádníka/zaměstnance na 0,5 úvazku, s možností plného úvazku do budoucna.
Náplň práce: instalace a servis počítačů a periferií, podpora koncových uživatelů.
Požadavky: znalost nástrojů IT správy, konfigurace a správy Windows, MS Office, výhodou zkušenost se síťovým prostředím

Místo výkonu práce: město Přerov.
Předpoklady: občan ČR, příp. cizí státní občan mající v ČR trvalý pobyt, věk nad 18 let, způsobilost k právním úkonům, řidičské oprávnění sk.B.

Nástupní plat: platová třída 9 dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Vhodné pro získání praxe. Nástup možný ihned.
Zájemci mohou kontaktovat vedoucí oddělení IT viz níže.

Ing. Jitka Kučerová
vedoucí oddělení ICT odboru vnitřní správy
Magistrát města Přerova
Bratrská 709/34, Přerov I-Město
750 02 Přerov 2
+420 581 268 225
+420 728 875 920
e-mail: jitka.kucerova@prerov.eu

Zavřít

Fakulty a součásti