Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Nabídka práce

Administrátor serverové infrastruktury

Naše společnost SYNOT ICT právě hledá Administrátora serverové infrastruktury, který zapadne do našeho týmu a stane se jeho součástí.
Máte:

  • Dobré znalosti v oblasti správy serverových technologií datových center (serverové
    farmy, sítě SAN, zálohovací řešení)?
  • Znalost virtualizačních nástrojů VMWare (vSphere, vCenter, vCloud Director) +
    Angličtinu na technické úrovni?Tak právě Vy nám pošlete svůj životopis.

    Co Vás čeká a nemine?
  • Podílet se na provozu našich systémů pro loterie a sázky.
  • Věnovat se administraci virtualizovaného prostředí v rámci datových center (blade
    servery, storage, virtual. platforma).
  • Budete moci směrovat a rozvíjet naši provozní platformu společně s ostatními z týmu
    směrem, který bude dávat smysl.Co bude vaší výhodou?
  • Znalost OS Windows,
  • základní znalost OS Linux,
  • znalost některého z monitorovacích nástrojů (SCOM, Zabbix, Nagios),
  • zkušenosti s diskovými poli HP,
  • zkušenosti s Citrix, Veeam.Odměnou za to vše Vám bude:
  • Zajímavé finanční ohodnocení,
  • pružná pracovní doba, možnost homeoffice,
  • teambuildingové akce,
  • Multisport karta, školení,
  • speciální pobytové balíčky v ČR a SK za zvýhodněnou cenu, VIP program Datart,
  • jazykové kurzy,
  • pestré závodní stravování (každý den výběr ze tří výborných jídel),
  • 23 dnů dovolené,
  • parkování v bezprostřední blízkosti firmy,
  • zvýhodněné pojištění,
  • zvýhodněné ceny na nákup nového motorového vozidla.Místo výkonu práce: Uherské Hradiště, nástup možný ihned.
    Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení.
    Životopis posílejte na email: eliska.vesela@synot.cz

Fakulty a součásti

Zavřít