Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Máte otázky?

PROČ EXISTUJE SUPPORT CENTRE?

Maths Support Centre bylo založeno, aby podpořilo studenty při studiu matematických předmětů. Pomůžeme Vám překlenout rozdíly mezi úrovní Vašich znalostí ze střední školy a úrovní, kterou po Vás požaduje vysoká škola. Nabízíme možnost problematice hlouběji porozumět, a to v neformálním studijním prostředí.

KDO MŮŽE SUPPORT CENTRE NAVŠTÍVIT?

Mohou nás navštěvovat všichni studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Nezáleží na ročníku, fakultě nebo oboru. Návštěvy není potřeba hlásit dopředu, rozvrh otevírací doby nalezněte zde.

NA CO SE MOHU PTÁT?

Můžete se zeptat na cokoliv (žádný dotaz není příliš jednoduchý), co Vám při současném studiu matematických předmětů dělá problém. Mohou to být dotazy na látku z přednášek, cvičení nebo jiné nejasnosti, se kterými se potýkáte. Tutoři Vás povedou k tomu, abyste matematice porozuměli a pochopili logiku řešení příkladů a úloh (nebudou je však řešit za Vás).

JAK ČASTO MOHU CHODIT?

Tak často a tak dlouho, jak budete chtít. Budete-li Vás v jeden moment v centru více, bude muset tutor svou pozornost rozdělit mezi více lidí.

JE NÁS VÍC, KTEŘÍ POTŘEBUJEME PORADIT. MŮŽEME PŘIJÍT SPOLU?

Ano, pokud to prostory centra dovolí.

MOHU POKLÁDAT DOTAZY RADĚJI E-MAILEM?

To bohužel nejde. Support Centre musíte navštívit osobně. Můžete však využít naše materiály a zkusit tam najít hledaný, nebo podobný příklad.

MOHU S VÁMI KONZULTOVAT VÝZKUM V DIPLOMOVÉ PRÁCI?

Ano, i to je možné. Rádi Vám poradíme s přípravou i vyhodnocovací fází statistického zpracování.

KDY JE CENTRUM OTEVŘENO?

Maths Support Centre je otevřeno po celý akademický rok, ale otevírací doba se může měnit. Razantně se mění na přelomu akademického roku a ve zkouškovém období. Aktuální verzi rozvrhu nalezněte zde.

KDO VEDE VÝUKU?

Support Centre neposkytuje klasickou výuku. Pomáhat při studiu Vám budou dobrovolní tutoři jak z řad studentů, tak z řad učitelů. Můžete si tak vybrat, zda je Vám bližší vysvětlení Vašeho kolegy, který si již prošel tím, co Vás teprve čeká, nebo profesionála, který přímo vede semináře či přednáší.

PROJEVÍ SE MÉ NÁVŠTĚVY NA HODNOCENÍ Z PŘEDMĚTŮ VE ŠKOLE?

Ano, ale ne tak, že by Vám návštěvy centra automaticky přinesly nějaké body navíc. Doufáme však,  že přispějeme k tomu, že porozumíte problematice a to se pak odrazí v úspěšnosti Vašeho studia daných předmětů. Váš vyučující však ani nemusí vědět, že našich služeb využíváte. Evidence je anonymní a je vedena čistě pro potřeby vyhodnocování a zlepšování činnosti Support Centre.

PROČ CHCEME ZPĚTNOU VAZBU?

Velmi nám pomůže, pokud nás ohodnotíte na našem facebooku, nebo když nám napíšete na náš mail. Umožníte nám tím zlepšovat naše služby.

BUDU DOSTÁVAT DOMÁCÍ ÚKOLY?

Pokud budete chtít, tak jo. 😛

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakulty a součásti

Zavřít