Úspěšní absolventi

Ing. Jiří Pálka, Ph.D.

Motto: „Dělejte práci, která vás baví. A aby vás bavila, tak ji dělejte dobře.“

Absolvoval magisterské studium na Fakultě aplikované informatiky UTB ve Zlíně. V rámci doktorského studia pracoval na vývoji pokročilých bezdotykových senzorů, včetně studie jejich implementace v projektech inteligentních budov. Během doktorského studia také absolvoval stáž na německé univerzitě Ruhr-Universitat Bochum. Od roku 2008 působí na pozici ředitele společnosti Business Logic, kde se mu podařilo za velmi krátký čas vystavět špičkový (v současné době 80 členný) vývojový tým, z velké části složený také z absolventů Univerzity Tomáše Bati. V současnosti pracuje společně se svým týmem na naplnění své vize „Zilicon Valley“, která si klade za cíl vytvořit ze zlínského údolí jedno z hlavních center vývoje software v České republice.