Úspěšní absolventi

Ing. Jan Antoš, Ph.D.

Ing. Jan Antoš, Ph.D., absolvent magisterského oboru Informační technologie a doktorského oboru Automatické řízení a informatika, v současnosti zaměstnán jako člen výzkumného týmu na Centru polymerních systémů UTB ve Zlíně

Jeho vyjádření ke studiu na FAI:

“Na Fakultě aplikované informatiky jsem absolvoval magisterský obor Informační technologie, a poté doktorský obor Automatické řízení a informatika. Tyto dva obory mají velký záběr, a proto mají získané znalosti celou řadu uplatnění. V současné době pracuji na Centru polymerních systémů jako člen výzkumného týmu Multifunkční nanomateriály, který se zabývá výzkumem hybridních kompozitů a materiálů na úrovni mikro a nanometrů s celou řadou zajímavých aplikací. K této pozici mi dopomohlo právě studium na Fakultě aplikované informatiky, kdy získané znalosti a zkušenosti tvoří dobrý základ pro další osobní a profesní růst. Myslím, že mě škola dobře připravila i pro spolupráci s lidmi z jiných oborů ve výzkumu i praxi.”