Hodnocení výuky

Hodnocení výuky zimního semestru 2019/2020

Studenti, od 16. 12. 2019 do 12. 1. 2020 máte možnost hodnotit kvalitu výuky za aktuálně probíhající semestr. Budeme velmi rádi, když se do hodnocení zapojíte a vyplněním krátkého dotazníku přispějete k získání zpětné vazby na naši výuku v uplynulých týdnech. Hodnocení jednoho předmětu vám nezabere více jak dvě minuty. Reflexi z vaší strany považujeme za neocenitelný nástroj zlepšování naší práce a samotné vzdělávací činnosti univerzity.

Vyplnění dotazníku je zcela anonymní, neboť po finalizaci dotazníku dochází k smazání přístupového username.

Výuku můžete hodnotit přímo na portálu IS/STAG nebo prostřednictvím nové mobilní aplikace pro Android.

Na zasedání Stipendijní komise na začátku roku 2020 budou vylosováni 3 studenti, kteří se zúčastnili ankety a tito obdrží mimořádné stipendium 2 000,- Kč. Losují se studentské čísla těch studentů, kteří vyplnili kompletní formulář Hodnocení výuky. Jelikož je anketa hodnocení výuky anonymní, nelze dohledat který student hodnotil a jaký zanechal komentář.

Navíc budou studenti, kteří hodnotili celý dotazník zvýhodněni v kroužkovém předzápisu pro letní semestr 2019/20, který jim bude zpřístupněn o hodinu dříve.

Děkujeme za hodnocení!
Vedení FAI