Aktuality a akce

Pozvánka na promoce studentů bakalářských a magisterských studijních oborů

Promoce je slovo pocházející z latinského promotio - pro-moveo - postrčit, podpořit. Znanemá to slavnostní akt, při kterém jsou absolventům slavnostně předány diplomy k akademickým titulům. Je to slavnostní chvíle nejen pro studenty, ale zejména pro jejich blízké - rodiče, partnery, děti a přátelé. Tak jsou všichni srdečně zváni!! Promoce bakalářských studijních oborů V pondělí 9. července 2018 proběhnou v Kongresovém centru Zlín na nám. T.G.Masaryka 5556 promoce bakalářských oborů studijního programu Inženýrská informatika. Zde je seznam promočních skupin spolu s obory, které v těchto skupinách promují: 1. promoční skupina - promováni budou absolventi studijního oboru: Informační technologie v administrativě – prezenční studium Bezpečnostní technologie, systémy a management – prezenční studiumsraz promujících a nácvik v 8:30 h., začátek v 9:30 h.2. promoční skupina - promováni budou absolventi studijního oboru: Informační a řídicí technologie – prezenční studium a kombinované studium Bezpečnostní technologie, systémy a management – kombinované studiumsraz promujících a nácvik v 11:00 h., začátek v 12:00 h.Promoce magisterských studijních oborůV úterý 10. července 2018 proběhnou v Kongresovém centru Zlín na nám. T.G.Masaryka 5556 promoce magisterských oborů studijního programu Inženýrská informatika. Zde je seznam promočních skupin spolu s obory, které v těchto skupinách promují:1. promoční skupina - promováni budou absolventi studijního oboru: Bezpečnostní technologie systémy a management – prezenční studium Bezpečnostní technologie systémy a management – kombinované studium (A-J)sraz promujících a nácvik v 8:30 h., začátek v 9:30 h.2. promoční skupina - promováni budou absolventi studijních oborů: Bezpečnostní technologie systémy a management – kombinované studium (K-Ž)sraz promujících a nácvik v 11:00 h., začátek v 12:00 h.3. promoční skupina - promováni budou absolventi studijních oborů: Automatické řízení a informatika – prezenční a kombinované studium Informační technologie – prezenční studium a kombinované studium Integrované systémy v budovách – prezenční studium Učitelství informatiky pro střední školy – prezenční studium Počítačové a komunikační systémy – prezenční studiumsraz promujících a nácvik v 13:30 h., začátek v 14:30 h. Pro všechny absolventy je připraven i nácvik, aby samotné promoce proběhly bez potíží. Účast na nácviku není povinná, ale studentům ji rozhodně doporučujeme. Více informací najdete v Rozhodnutí děkana RD/11/18 a RD/12/18.

Detail článku

Předání Ceny děkana nejlepší praktické maturitní práci

jazyk C programování přípravka

Letní programátorská přípravka 2018

Chcete studovat IT na VŠ, ale programování je pro vás španělskou vesnicí? Máme pro vás řešení!

Areálová studovna v červnu

FAI magisterké přihlášky

FAI vyhlašuje 1. kolo přijímacího řízení do magisterských studijních oborů pro rok 2018/19

ISIC

Prodloužení platnosti průkazu studenta s licencí ISIC

Prestižní soutěž IT SPY startuje: Devátý ročník opět hledá nejlepší diplomové práce

Autoři diplomových prací z českých i slovenských univerzit se mohou hlásit do devátého ročníku prestižní soutěže IT SPY. Ta každoročně vybírá ty nejlepší IT projekty v oboru IT, které na akademické půdě vznikly.

Výuka sportovních aktivit na UTB

Povinná (volitelná) výuka umožňuje studentům možnost výběru ze 30 druhů sportovních aktivit včetně sportovních kurzů jako je zahraniční lyžování, letní kurz či cyklokurz. V nabídce jsou tradiční i méně tradiční sportovní aktivity.

BP/DP Promoce SZZ

Státní závěrečné zkoušky a promoce na FAI

Zlín – 13. května 2018 – V těchto dnech se chystají stovky studentů na státní závěrečné zkoušky na některé ze šesti fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). A je tomu tak i v případě studentů FAI. Na začátku července si pak úspěšní absolventi převezmou během slavnostních promocí diplomy.