Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Aktuality a akce

Support centra

Otevření Support center na FAI

Od pondělí 11. 5. 2020 je znovu otevřeno pro prezenční konzultace Maths Support Centre (U5-51/120). Rozvrh aktuálních služeb je zveřejněn na stránkách http://msc.utb.cz/rozvrh/. Přijďte si zopakovat učivo před zkouškou nebo si nechat pomoct s učivem, které se při distanční výuce zdálo těžké.Od 11. 5. 2020 se také otevírá Programming Support Centre s možností konzultovat všechny předměty, které souvisejí s programováním (včetně databázových systémů a UML). Pokud na závěr semestru cítíte, že jste plně nepochopili vyučovanou problematiku, nebo potřebujete pomoct s vyřešením chyby v semestrálním projektu či úkolu, zarezervujte si online konzultaci v systému Moodle, v kurzu „Programming Support Centre“.Pokud v sekcích nenajdete Vámi požadovanou oblast, napište na email info@psc.utb.cz a uveďte předmět, který chcete konzultovat a programovací jazyk, který se v něm používá.Všechny konzultace jsou v současné chvíli prováděny online (nejčastěji pomocí MS Teams). Je možné si ale domluvit i osobní konzultace (opět pište na email info@psc.utb.cz). Při osobních konzultacích je však nutné dodržet všechny požadavky stanovené směrnicí děkana FAI (RD/13/2020) a směrnicí rektora UTB (RR/16/2020).Těšíme se na vás.Realizační tým Math Support Center & Programming Support Centre.

Detail článku
coronavirus

Pokyny k on-line výuce pro studenty FAI a F.A.Q

Galavečer UTB