Bakalářské a Diplomové práce (BP/DP)

Informace Knihovny UTB k tisku BP/DP

Dovolujeme si upřesnit některé náležitosti týkající se výroby a tisku závěrečných prací v Nakladatelství UTB v ak.roce 2021/22.

Objednávka desek a vazby:

Objednávky na výrobu desek si studenti mohou zadat už v době, kdy budou vědět přibližný počet stran jejich práce. Tiskne se jednostranně, tudíž počet stran je stejný jako počet listů. Rozsahy stran pro hřbety jsou 40 – 60; 60 – 90; 90 – 120; 120 – 150; 150 – 190; 190 – 220; 220 – 260; 260 – 300. Zadat vazbu a zároveň zaplatit musí studenti nejpozději však 3 pracovní dny před termínem odevzdání. Potvrzení o platbě je možné zaslat na adresu nakladatelstvi@utb.cz.

Objednávka tisku a CD:

Objednávku tisku a CD je nutné uskutečnit nejpozději v den odevzdání do 8:00. Do této doby nutné zároveň objednávku zaplatit a zaslat na adresu nakladatelstvi@utb.cz potvrzení o provedené platbě. Důležitou podmínkou včasné realizace objednávky je, že fakulta nám poskytla originální zadání, nebo ho student sám předal do naší schránky, případně bylo zasláno poštou na naši adresu dříve než v den odevzdávání.

Informace jakou zvolit šířku hřbetu v souvislosti z rozsahem práce, pokyny k platbě a další náležitosti nutné pro tisk a výrobu závěrečných prací, najdou studenti na www stránkách nakladatelství – https://nakladatelstvi.utb.cz/nabidka-sluzeb/tisk-a-vazba-zaverecnych-praci

Zasláním potvrzení o uskutečněných platbách student výrazně urychlí vyhotovení objednávky!

Zasílání originálního zadání a následné odevzdání práce:

Studenti mohou požádat fakultu o zaslání originálního zadání práce do Nakladatelství UTB pomocí tohoto formuláře nejpozději do středy 24. 2. 2022, případně doručit zadání sami buď poštou nebo osobně dle aktuálních omezení a přijatých opatření UTB v souvislosti s pandemií COVID.

Vyrobené BP a DP pak nakladatelství může doručit přímo na fakultu, nebo si je můžete vyzvednout osobně.

1. doručení prací na fakultu: do poznámky při objednávání tisku stačí napsat, že si přejete práci odevzdat na Váš ústav a připsat jméno sekretářky ústavu, které práci odevzdáváte. Práci ihned po vytisknutí pošleme interní poštou. Při vícero zájemcích, jsme schopni práce doručit naší dopravou. O vyhotovení práce budete informování SMS zprávou (podmínkou je, že Vaše fakulta nám zašle zadání a prohlášení autora).
  2. osobní vyzvednutí: po vyhotovení práce Vás vyzveme SMS zprávou k vyzvednutí. Vaši práci si můžete vyzvednout přímo v Nakladatelství UTB v budově U13 nebo v Knihovně UTB pokud tak uvedete v poznámce.

V termínu od března do května bude ve 4. patře Knihovny UTB k dispozici paní Holoubková. Za její asistence, je možné z PC v knihovně udělat objednávku v našem objednávkovém systému. Platbu lze provést hotově, studentskou kartou, nebo platební kartou.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na adresu nakladatelstvi@utb.cz nebo 57 603 8132.

Vaše Nakladatelství UTB