videomapping

Videomappingová projekce ZLÍN UPROSTŘED SVĚTA

Ve čtvrtek 20. října 2022 ve 20:00 h se v prostoru mezi 14. a 15 budovou Baťova institutu koná videomappingová přehlídka prací studentů naší fakulty. Videomappingová díla byla vytvořena v rámci předmětu Multimédia, který probíhá každý rok v letním semestru.

Bude promítnuto asi 15 vybraných videí, která byla vytvořena v letech 2018 – 2022. Témata přehlídek se měnila, takže se můžete těšit na to nejlepší, co si studenti představí, když se řekne „100. výročí vzniku republiky“, „60. výročí Zlín Film Festivalu“, „20. výročí vzniku krajských samospráv“ nebo „Zikmund a Hanzelka“.

Všichni jste zváni! Vstup zdarma!

Přehlídka je důrazně doporučena studentům oboru Informační technologie v administrativě
(2. ročník). V letním semestru budou stejná videa tvořit a přehlídka jim pomůže v inspiraci a představě, co je to videomapping a jak vypadá promítané video na fasádě budovy.