Kybernetická bezpečnost

Řízení procesů a aplikace moderních technologií – Kybernetická bezpečnost

Už se to opět chystá! V budově Zlínského Impact Hubu a Inovačního centra NWT pro Vás 14.9.2022 pořádáme již 21. ročník odborného setkání. Jako tradičně se bude pohybovat v oblastech jako jsou informační a datová bezpečnost nebo, technologie průmyslu.

Pokud by Vás zmíněné problematiky zajímaly, přijďte se podívat. Díky štědrosti našich sponzorů je účast na konferenci ZDARMA.

Neváhejte s registrací! Všechny informace naleznete na: https://e-konference.utb.cz/

Datum konání: 14. září 2022

Jednací jazyky:  čeština, slovenština, polština, angličtina

Výstup konference: prezentace účastníků

Cílem konference je sdílení aktuálních zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti. Jednotlivé přednášky budou doplněny o prakticky zaměřený workshop zajištěným jedním z partnerů konference.
Konference je určena pro odborníky z praxe – systémové architekty, strategický management a pro studenty a zájemce o problematiku kybernetické bezpečnosti. Diskutovaná témata jsou upravena dle aktuální situaci a setkání je možné využít pro získání zkušeností, kontaktů a sdílení pracovních zkušeností.

Diskutovaná témeta a vize:

• Trendy a vize v kybernetické bezpečnosti.
  • Predikce vývoje hrozeb a útočných technik pro období 2022-2024.
  • Výzvy průmyslu 5.0 v oblasti bezpečnosti provozu inteligentních informačních a řídicích systémů.
  • Technologie průmyslového blockchainu v informačních, průmyslových a logistických systémech.
  • Kybernetická bezpečnost SMART systémů (automotive).
  • Nové výzvy a cílené vzdělávání v kybernetické bezpečnosti.
  • Kybernetická bezpečnost HW prvků chytré síťové infrastruktury.

Klíčová slova a charakteristické zkratky

Kybernetická bezpečnost, penetrační testování, etický hacking, řízení bezpečnosti, kryptografie, certifikace systémů, služby darkwebu/darknetu, OWASP (Open Web Application Security Project), ITIL, COBIT, IoT (Internet of Things), APT (Advanced Persistent Threats), General Data Protection Regulation (GDPR).