Den otevřených dveří 2022

Den otevřených dveří se uskuteční na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně ve čtvrtek 3. února 2022.

Zveme Vás na Den otevřených dveří Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně, který proběhne dne 3.2.2022 v budově Fakulty aplikované informatiky na Jižních svazích.

Prezence účastníků bude probíhat od 9:00, 11:00 a 13:00 hod.

V 10:00, 12:00 a 14:00 hod proběhnou prezentace o naší fakultě, zejména o nabízených studijních programech, které u nás můžete studovat. Získáte informace o možnosti zapojení se do výzkumných aktivit fakulty, účasti na studentských soutěžích a v neposlední řadě o reálné možnosti vycestovat na hrazený zahraniční studijní pobyt na evropské i mimoevropské vysoké školy v rámci programu Erasmus+ a Freemovers.

Po skončení prezentace bude následovat to nejzajímavější, což je prohlídka našich specializovaných laboratoří s unikátním vybavením, včetně nově otevřené robotické laboratoře, a dalších výukových a jiných prostor budovy naší fakulty. Bude také možnost prohlídky laboratoří Vědeckotechnického parku VTP-ICT, který je součástí fakulty.

Postarají se o Vás studenti, kteří již na naší fakultě studují a dozvíte se od nich, jaké studium na Fakultě aplikované informatiky opravdu je.

• Sleduj událost ke dni otevřených dveří na Facebooku
  • Nabídku studijních programů FAI najdeš zde
  • Stále nevíš, jak se rozhodnout? Poraď se s naší křišťálovou koulí a vyber si svou budoucnost
  • Nestíháš termín? Nevadí, ozvi se nám na skoly@utb.cz a naplánuj si individuální prohlídku kdykoliv
  • Jednotlivé fakulty jednoduše najdeš v naší mapce
  • Do univerzitních budov můžeš nahlédnout v naší virtuální prohlídce

Dle aktuálních hygienických opatření jsou návštěvníci DOD UTB před vstupem do univerzitních budov povinni:

• předložit doklad s QR kódem o aplikaci očkování proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • studenti před dovršením 18 roku věku mohou doložit bezinfekčnost negativním RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin. Stejným způsobem se prokazují lidé s kontraindikací k očkování a lidé, kteří očkování právě podstupují.