Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
Den otevřených dveří 2020

Den otevřených dveří 2020

Den otevřených dveří se uskuteční na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v pátek 6. února 2020.

Zveme Vás na Den otevřených dveří Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně, který proběhne dne 6.2.2020 v budově Fakulty aplikované informatiky na Jižních svazích.

Prezence účastníků bude probíhat od 9:00, 11:00 a 13:00 hod.

V 10:00, 12:00 a 14:00 hod proběhnou prezentace o naší fakultě, zejména o nabízených studijních programech, které u nás můžete studovat. Získáte informace o možnosti zapojení se do výzkumných aktivit fakulty, účasti na studentských soutěžích a v neposlední řadě o reálné možnosti vycestovat na hrazený zahraniční studijní pobyt na evropské i mimoevropské vysoké školy v rámci programu Erasmus+ a Freemovers.

Po skončení prezentace bude následovat to nejzajímavější, což je prohlídka našich specializovaných laboratoří s unikátním vybavením, včetně nově otevřené robotické laboratoře, a dalších výukových a jiných prostor budovy naší fakulty. Bude také možnost prohlídky laboratoří Vědeckotechnického parku VTP-ICT, který je součástí fakulty.

V průběhu celého Dne otevřených dveří jste Vy i Váš doprovod zváni do naší „Kavárničky“ na kávu případně čaj a malé občerstvení. Postarají se o Vás studenti, kteří již na naší fakultě studují a dozvíte se od nich, jaké studium na Fakultě aplikované informatiky opravdu je.

  • Sleduj událost ke dni otevřených dveří na Facebooku
  • Nabídku studijních programů FAI najdeš zde
  • Stále nevíš, jak se rozhodnout? Poraď se s naší křišťálovou koulí a vyber si svou budoucnost
  • Nestíháš termín? Nevadí, ozvi se nám na skoly@utb.cz a naplánuj si individuální prohlídku kdykoliv
  • Jednotlivé fakulty jednoduše najdeš v naší mapce
  • Do univerzitních budov můžeš nahlédnout v naší virtuální prohlídce

Fakulty a součásti

Zavřít