Takový byl Den otevřených oken na FAI

Vítej na stránkách FAI, milý uchazeči o studium! Z důvodu aktuální situace si tentokrát neužijeme Dny otevřených dveří stejně jako v minulých letech, ale to nevadí. Přichystali jsme si pro tebe a ostatní uchazeče velkou online akci, kterou jsme nazvali Den otevřených oken (DOO).

Co to vlastně je? Úplně normální Den otevřených dveří, jen v online podobě. Otevřeli jsme totiž ta okna počítačová. Potkali jsme se společně 4. 2. 2021 od 10 do 20 h na FB fakulty.

A co mohli návštěvníci vidět?

-nejprve je přivítal pan rektor  se svým pozdravem

360° video FAI, které ti umožní vidět prostředí fakulty tak, jakoby jsi byl reálně ve Zlíně. K tomu ti pedagogové, kteří na fakultě vyučují, popovídají, co tě čeká, pokud se rozhodneš na fakultě studovat.

-Po celý den si mohli povídat se současnými studenty a pracovníky fakult a zeptat se jich na cokoli, co je kolem studia zajímá. Online chat probíhal na FB fakulty.

Studentská unie UTB je seznámila s tím, jak si pořádně užít studentská léta ve Zlíně.

-Na našem univerzitním profilu se mohli seznámit s úspěšnými absolventy UTB. V případě FAI šlo o úspěšného obchodního ředitele firmy Business Logic a absolventa FAI, Dr. Jana Pálku. Jeho příběh může ostatní inspirovat.

Všechny aktivity absolvovali zájemci z pohodlí svého domova a v čase, který jim bude vyhovovat. Dokonce i po skončení DOO. ?
Pro všechny zájemce jsme také připravili sérii rozhovorů se zajímavými osobnostmi FAI, moderátorkou byla Ing. Dominika Pospíchalová:

1. doc. Milan Adámek – děkan FAI,
  2. doc. Jiří Vojtěšek – proděkan pro bakalářské a magisterské studium,
  3. Dr. Milan Navrátil a doc. Vojtěch Křesálek – současný a bývalý ředitel ÚEM,
  4. doc. Zuzana Komínková Oplatková – garantka oboru Softwarové inženýrství,
  5. doc. Bronislav Chramcov – proděkan pro tvůrčí činnosti a doktorské studium,
  6. Dr. Standa Kovář – tajemník a odborný asistent na UBI,
  7. Eva Bedáňová – studentka prezenční 3. roč. SWI a kombinované 2. roč. ISR,
  8. doc. Marek Kubalčík – proděkan pro zahraniční vztahy a propagaci.
Ukázali jsme, jak vypadal předchozí DOD 2020, když ještě bylo možné vidět laboratoře na vlastní oči:

Chcete-li, můžete se ještě znovu podívat, jaký byl Den otevřených oken FAI UTB! ?

Fotogalerie z natáčení online rozhovorů s kolegy z FAI