Témata disertačních prací

Studijní program Bezpečnostní technologie, systémy a management

č. Téma Školitel (Konzultant) Ústav (ID)
283-BTSM-CZ Optimalizace managementu rizik vybraných infrastrukturních prvků ve vazbě na nekonvenční aspekty terostistického útoku prof. Ing. Zdeněk Dvořák, Ph.D.
(doc. Ing. Martin Hromada, Ph.D.)
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
099-BTSM-CZ Návrh opatření ke zvýšení elektromagnetické susceptibility strojních zařízení doc. Ing. František Gazdoš, Ph.D.
(Ing. Jan Valouch, Ph.D.)
Ústav řízení procesů (AURP)
356-BTSM-CZ Analýza legislativních požadavků na kybernetickou bezpečnost ve vazbě na oblast umělé inteligence prof. Mgr. Roman Jašek, Ph.D., DBA
(Ing. David Malaník, Ph.D., Ing. Radek Vala, Ph.D.)
Ústav informatiky a umělé inteligence (AUIUI)
353-BTSM-CZ Vývoj realistického prostředí pro testování ranivých účinků střelných zbraní ve virtuální realitě doc. Ing. Aleš Mizera, Ph.D.
(Ing. Václav Mach, Ph.D.)
Regionální výzkumné centrum CEBIA-Tech
179-BTSM-CZ Využití geografických informačních systémů v procesu mapování a řízení rizik prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
211-BTSM-CZ Varování a informování osob se specifickými potřebami v systému ochrany obyvatelstva prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
269-BTSM-CZ Využití 3D modelování a virtuální reality v ochraně obyvatelstva prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
270-BTSM-CZ Nové trendy v oblasti ochrany před CBRN terorismem prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
271-BTSM-CZ Nové trendy v oblasti nouzového zásobování prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
(Ing. Jakub Rak, Ph.D.)
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
272-BTSM-CZ Nasazení a provoz Linuxu v místní samosprávě prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
(Ing. Pavel Tomášek, Ph.D.)
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
300-BTSM-CZ Automatizace, robotizace a digitalizace a jejich vliv na ochranu obyvatelstva prof. Ing. Dušan Vičar, CSc.
(Ing. Jakub Rak, Ph.D.)
Ústav bezpečnostního inženýrství (AUBI)
357-BTSM-CZ Dopady trestního jednání v kyber-fyzikálním bezpečnostním systému doc. Ing. Vojtěšek Jiří, Ph.D. Ústav řízení procesů (AURP)