Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Nabídka práce, stáží a praxe

Nabídka praxí a stáží

Společnost Live on Riviera– Úspěšná mladá rychle se rozvíjející firma působící v oblasti online marketingu hledá stážistu/stku na pozici UI/UX designer. (vloženo 16.10.2015)

Společnost Expra z. ú. nabízí možnost realizace odborné praxe na inovativních webových projektech. Bližší info. (vloženo 22.10.2014)

Fitma FORETIX.NET nabízí možnost praxe/stáže studentům v oblasti IT. Bližší info. (aktualizováno 10. 7. 2014)

Společnost RISING STUDIO, která sídlí ve vedlejší budově ICT parku, rozšiřuje svůj kreativní tým. Šikovní tvůrci z oblasti webdevelopingu a designu mohou společnost kontaktovat na jobs@rising.cz. Bližší info. (vloženo 24. 3. 2014)

Společnost iTech21, s.r.o. hledá do svého týmu nové tváře – nabízí stáže, praxe, reference a třeba i stálé zaměstnání! Bližší info. (vloženo 19. 3. 2014)​

Firma VEHICO.CZ hledá programátora! Forma brigáda/stáž. Bližší info. (vloženo 19. 3. 2014)

Firma Freescale nabízí 10 placených míst pro stáže a praxe. Bližší info. (vloženo 15. 1. 2014)

Firma Meet2Grow zprostředkovává praxe a stáže přes svůj portál www.nejlepsistudenti.cz. (projekt zahájen 1/2014)

V Otrokovicích vzniká projekt Experimentárium. Je zde možnost spolupracovat na dílčích úkolech jako zasíťování objektu, rozběh 3D tiskárny, tvorba modelů atd. V případě zájmu je možno kontaktovat Ing. Viktora Mechla na adrese viktor.mechl[zavináč]barum.cz. (vloženo 20. 1. 2014)

Knihovna UTB ve Zlíně nabízí praxi pro jednoho studenta oboru IT. Profil práce odpovídá především zaměření oborů vyučovaných na FAI. Požadovaná je znalost CSS a HTML, upřednostňovaná je znalost PHP a XSLT. Cit pro design není nutností, ale je výhodou. Praktikant bude pracovat na reálně nasazených aplikacích a získá zkušenosti s úpravou webových rozhraní informačních systémů pod vedením IT pracovníků Knihovny. Potřeby praktikanta lze zohlednit stejně jako flexibilní pracovní dobu. Za praxi se nenabízí finanční odměnu. Bližší informace u ředitele knihovny PhDr. Ondřeje Fabiána. (vloženo 5. 2. 2014)

Kroměřížská firma Magnolia Software nabízí stáž až pro 5 studentů schopných programovat v jazyce JAVA. Bližší info. (vloženo 13. 2. 2014)

Informační centrum OSN v Praze nabízí stáž studentům IT. Bližší info zde nebo na adrese http://www.osn.cz/zpravodajstvi/zpravy/zprava.php?id=1890. (vloženo 26. 2. 2014)

Fakulty a součásti

Zavřít