Výběrové řízení na výukové pobyty v rámci kreditové mobility – pro zaměstnance

Fakulta aplikované informatiky získala v rámci projektu Erasmus+ KA107 – 2019-1-CZ01-KA107-061103 celkem 4 pozice na výukové pobyty akademických pracovníků na University of Stellenbosch v Jihoafrické republice. Tyto výukové pobyty musí být realizovány nejpozději do 1.8.2021. Délka pobytu je 10 dnů a 2 dny na cestu, tedy 12 dnů celkem.

Výše finanční podpory je 180 EUR/den a 1500 EUR na cestovní náklady. Celkem na jednu mobilitu tedy 3660 EUR.

Podle pravidel projektu tyto výukové pobyty podléhají výběrovému řízení. Žádosti o výukové pobyty zasílejte paní Monice Krištofové (kristofova@utb.cz) do 18. října 2019. Žádost bude stručně obsahovat následující: proč chce zájemce mobilitu realizovat, jaký by měla mít mobilita přínos pro fakultu a pro vyučujícího, cíle mobility.

Výsledky výběrového řízení budou zveřejněny nejpozději v pátek 1. listopadu 2019 na úřední desce a webových stránkách FAI.