Rektorský den sportu

Rektorský den sportu již 26. 4. Registrujte se!

Již tradiční sportovní událost naší univerzity je tu! ? Rektorský den sportu se uskuteční již za dva týdny, ve středu 26. DUBNA! ? Čeká tě nejen volný den klidu od všech přednášek, seminářů (a případně i zkoušek), ale především možnost zasoutěžit si v jedné z bezmála 20 sportovních aktivit! ?

Od pátku 14.4., 8:00 až do 25. 4., 12:00 se REGISTRUJ na sport, který je tvému srdci nejbližší. ✍️ Doporučujeme se do toho pustit co nejdříve, kapacita u některých aktivit není nafukovací! ? Pokud se ze zdravotních důvodů nemůžeš rektorského dne sportu zúčastnit, napiš na kubalcikova@fame.utb.cz.

? Všechny informace a odkazy na registraci do jednotlivých sportovních aktivit najdeš na webu ➡️ https://go.fame.utb.cz/rds23.

Tak kde se vidíme? ? Dáš pár bazénů, oprášíš svůj bekhend, zničíš pár spolužáků na greenu, nebo si dáš pohodovou procházku po okolí Zlína? ?