iKariéra 2019

Jeden krok ke kariéře – Veletrh iKariéra 2019

Letošní 26. ročník veletrhu je zajímavý tím, že pořádáme akci souběžně na dvou fakultách. Přesto tyto veletrhy nejsou striktně vymezeny jen pro některé obory. Trh práce běží na plné obrátky a zaměstnavatelé nabízí zajímavé kariérní příležitosti všem studentům a  absolventům všech našich fakult. Snad nikdy v naší novodobé historii nebyla tak dobrá situace k vyjednání těch nejlepších podmínek spolupráce!

Veletrh samotný však není určen jen pro budoucí absolventy pro nalezení jejich zaměstnání. Studentům nižších ročníků nabízí šanci začít krok po kroku tvořit jejich kariérní růst. Slibná kariéra pak otevírá dveře pro budoucnost, která bude vypadat přesně tak, jak si to budete přát. Vždycky ale musíte brát v potaz také požadavky, které váš zaměstnavatel z vaší strany očekává. Každý zaměstnavatel umí velmi dobře pracovat s lidmi, kteří jsou motivovaní a mají zájem se rozvíjet. Firmy nabízí různé druhy spolupráce, praxe a stáže,  brigády a řada z nich také stipendia. Studentům v posledních ročnících pak nabízí možnost zpracování bakalářských či diplomových prací na reálných problémech z praxe. Dveře jsou otevřeny všem zájemcům.

Více informací o akci najdete na: https://iaeste-zlin.org/nase-projekty/item/332-veletrh-pracovnich-prilezitosti-2019

Motto letošního veletrhu zní „Jeden krok ke kariéře“ a je pravdou, žeřada životních šancí a příležitostí se odvíjí právě od toho, kde a v jaký čas jste a jak danou příležitost uchopíte.
Za tým IAESTE vám přeji úspěšné vykročení k vaší budoucí kariéře!