přijímačky

FAI vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení do bakalářských studijních programů pro rok 2020/21

Přijímací řízení do bakalářského studia

V bakalářském, tříletém, studiu nabízíme úplně nové studijní programy:

Bakalářské studium je zakončeno státní závěrečnou zkouškou spolu s obhajobou bakalářské práce, po jejímž úspěšném složení obdrží student titul Bc.

Přijímání do bakalářského studia pro akademický rok 2020/21 se řídí Směrnicí děkana SD/10/19 – Směrnice k veřejně vyhlášenému přijímacímu řízení pro bakalářský studijní program Inženýrská informatika pro akademický rok 2020/2021.

• Termín podání přihlášek: do 6. 9. 2020
  • Způsob podání přihlášky: elektronicky přes portál eprihlaska.utb.cz
  • Administrativní poplatek: 400 Kč
    Poplatek za přijímací řízení může uchazeč uhradit on-line platební kartou na svém osobním portále IS/STAG. Variabilní i specifický symbol je pro jednotlivé vyměřené poplatky automaticky přidělen. V případě platby on-line platební kartou je úhrada zaznamenána ihned, jakmile úspěšně proběhne přes platební bránu (Uchazeč – Info a platba).
  • Přijímací zkouška je pro všechny obory prominuta
  • Termín přijímacího řízení: bude upřesněn v pozvánce k přijímacímu řízení, kterou studenti obdrží elektronicky.

Více informací naleznete ve výše uvedené směrnici.

Pokud máte dotazy týkající se přijímacího řízení, kontaktujte referentky Studijního oddělení FAI, popř. email studium@fai.utb.cz.