Hromada Konference

Doc. Hromada se zúčastnil mezinárodní konference Critical Infrastructure Protection & Resilience Europe v Miláně

Ve dnech 14. – 16. října 2019 se zúčastnil doc. Ing. Martin Hromada, Ph.D. mezinárodní konference Critical Infrastructure Protection & Resilience Europe (CIPRE), která se konala pod záštitou International Association of Critical Infrastructure Protection Professionals (IACIPP) v italském Miláně. Podstatou konference bylo představení aktuálních politických a odborných trendů v oblasti ochrany kritické infrastruktury a organizace sekčních debat v oblasti Physical Security a Cyber Security s předními evropskými odborníky. Na základě výsledků jednání s chairmany IACIPP Johnem Donlonem a Neilem Walkerem byla Fakulta aplikované informatiky, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, jakožto budoucí člen IACIPP, přizvána ke spolupořádání konference CIPRE v roce 2021, která se uskuteční v Praze.